Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 52,41 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr SMHOMA849

482 172 zł

9 200 zł /m²

Rata 2 256 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Metrohouse

Kielce, Górna

3 pokoje, mieszkanie 52,41 m², piętro 2, oferta nr , SMHOMA849, Kielce, Górna
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

52,41 m²

Piętro:

2 piętro

Wys. mieszkania:

2,50 m

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę