Logo

Nowe mieszkanie, 65,98 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 22

897 328 zł

13 600 zł /m²

Rata 4 198 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Traviata

Warszawa, Białołęka, Kobiałka, ul. Giuseppe Verdiego 22

SALON Z ANEKSEM29,04 m²SYPIALNIA12,87 m²SYPIALNIA11,76 m²ŁAZIENKA4,42 m²KORYTARZ7,89 m²BALKON6,55 m²
Wymiary mieszkania 65.98 m², 22
Traviata - zdjęcie nr 0
Traviata - zdjęcie nr 1
Traviata - zdjęcie nr 2
Traviata - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 65.98 m², 22
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

65,98 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy wschód (SE)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,55 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę