Logo

Nowe mieszkanie, 56,53 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr mieszkanie 13

638 789 zł

11 300 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 989 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Bytkowska 4.0

Katowice, Wełnowiec-Józefowiec, ul. Bytkowska

3 pokoje, mieszkanie 56,53 m², piętro 2, oferta nr mieszkanie 13, Bytkowska 4.0, Katowice, Wełnowiec-Józefowiec, ul. Bytkowska
Bytkowska 4.0 - zdjęcie nr 0
Bytkowska 4.0 - zdjęcie nr 1
Bytkowska 4.0 - zdjęcie nr 2
Bytkowska 4.0 - zdjęcie nr 3
Bytkowska 4.0 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 56.53 m², mieszkanie 13
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,53 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,61 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,35 m²)

Termin oddania:

Etap IV - I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę