Logo

Nowe mieszkanie, 28,75 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr mieszkanie 9

373 750 zł

13 000 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 749 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Bytkowska 4.0

Katowice, Wełnowiec-Józefowiec, ul. Bytkowska

1 pokój, mieszkanie 28,75 m², piętro 1, oferta nr mieszkanie 9, Bytkowska 4.0, Katowice, Wełnowiec-Józefowiec, ul. Bytkowska
Bytkowska 4.0 - zdjęcie nr 0
Bytkowska 4.0 - zdjęcie nr 1
Bytkowska 4.0 - zdjęcie nr 2
Bytkowska 4.0 - zdjęcie nr 3
Bytkowska 4.0 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 28.75 m², mieszkanie 9
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

28,75 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,61 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,74 m²)

Termin oddania:

Etap IV - I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę