Logo

Nowe mieszkanie, 59,91 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr A24

653 019 zł

10 900 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 055 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Bytkowska 113

Katowice, Wełnowiec-Józefowiec, ul. Bytkowska 113

SALON Z ANEKSEM24,83 m²SYPIALNIA11,08 m²SYPIALNIA9,11 m²ŁAZIENKA4,92 m²KORYTARZ9,59 m²BALKON10,41 m²
Wymiary mieszkania 59.91 m², A24
Wirtualna makieta 3D mieszkania 59.91 m², A24
A23A30A24A25A26A27A28A29
Plan piętra
Bytkowska 113 - zdjęcie nr 0
Bytkowska 113 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 59.91 m², A24
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,91 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,63 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,41 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę