Logo

Nowe mieszkanie, 57,30 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr K337

581 595 zł

10 150 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 721 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Poznań, Naramowice, ul. Bielicowa

3 pokoje, mieszkanie 57,30 m², piętro 2, oferta nr K337, Osiedle Witaj etap III, Poznań, Naramowice, ul. Bielicowa
Osiedle Witaj etap III - zdjęcie nr 0
Osiedle Witaj etap III - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 57.3 m², K337
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,30 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

zachód (W)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,97 m²)

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę