Logo

Nowe mieszkanie, 101,77 m², 5 pokoi, 4 piętro, oferta nr A35

997 346 zł

9 800 zł /m²

Rata 4 666 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Warszawska 222

Mińsk Mazowiecki, ul. Warszawska 222

5 pokoi, mieszkanie 101,77 m², piętro 4, oferta nr A35, Warszawska 222, Mińsk Mazowiecki, ul. Warszawska 222
SALON22,65 m²KUCHNIA8,60 m²SYPIALNIA10,13 m²SYPIALNIA9,60 m²SYPIALNIA9,51 m²SYPIALNIA9,51 m²ŁAZIENKA4,72 m²ŁAZIENKA4,17 m²GARDEROBA5,03 m²KORYTARZ17,85 m²TARAS37,95 m²
Wymiary mieszkania 101.77 m², A35
Wirtualna makieta 3D mieszkania 101.77 m², A35
A29A73A68A69A70A71A72A74A35A34A33A32A31A30
Plan piętra
Warszawska 222 - zdjęcie nr 0
Warszawska 222 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 101.77 m², A35
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

101,77 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,68 m

Strony świata:

północ (N), południe (S), zachód (W)

Układ okien:

trójstronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (37,95 m²)

Termin oddania:

Budynek A - kwiecień 2026, Budynek D - lipiec 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę