Logo

Nowe mieszkanie, 90,24 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr D63

884 352 zł

9 800 zł /m²

Rata 4 138 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Warszawska 222

Mińsk Mazowiecki, ul. Warszawska 222

4 pokoje, mieszkanie 90,24 m², piętro 4, oferta nr D63, Warszawska 222, Mińsk Mazowiecki, ul. Warszawska 222
SALON Z ANEKSEM30,46 m²SYPIALNIA18,94 m²SYPIALNIA11,40 m²SYPIALNIA10,13 m²ŁAZIENKA5,60 m²ŁAZIENKA4,31 m²KORYTARZ9,40 m²TARAS20,38 m²
Wymiary mieszkania 90.24 m², D63
Wirtualna makieta 3D mieszkania 90.24 m², D63
D63D64D65D66D67D33D34D35D36D37D38
Plan piętra
Warszawska 222 - zdjęcie nr 0
Warszawska 222 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 90.24 m², D63
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

90,24 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,68 m

Strony świata:

północ (N), wschód (E), zachód (W)

Układ okien:

trójstronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (20,38 m²)

Termin oddania:

Budynek A - kwiecień 2026, Budynek D - lipiec 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę