Logo

Nowe mieszkanie, 91,96 m², 5 pokoi, 1 piętro, oferta nr B4

1 269 048 zł

13 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 938 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja ul. Stawowa ABC

Kraków, Prądnik Biały, Bronowice Wielkie, ul. Stawowa 246/246A/246B

5 pokoi, mieszkanie 91,96 m², piętro 1, oferta nr B4, ul. Stawowa ABC, Kraków, Prądnik Biały, Bronowice Wielkie, ul. Stawowa 246/246A/246B
SALON Z ANEKSEM26,04 m²SYPIALNIA12,93 m²SYPIALNIA12,86 m²SYPIALNIA10,28 m²SYPIALNIA10,05 m²ŁAZIENKA3,60 m²ŁAZIENKA2,79 m²KORYTARZ13,41 m²BALKON10,88 m²
Wymiary mieszkania 91.96 m², B4
ul. Stawowa ABC - zdjęcie nr 0
ul. Stawowa ABC - zdjęcie nr 1
ul. Stawowa ABC - zdjęcie nr 2
ul. Stawowa ABC - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 91.96 m², B4
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

91,96 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

północ (N), południe (S), wschód (E)

Układ okien:

trójstronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,88 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru, ABC - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę