Logo

Nowe mieszkanie, 69,07 m², 5 pokoi, 3 piętro, oferta nr A8

966 980 zł

14 000 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 524 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja ul. Stawowa ABC

Kraków, Prądnik Biały, Bronowice Wielkie, ul. Stawowa 246/246A/246B

5 pokoi, mieszkanie 69,07 m², piętro 3, oferta nr A8, ul. Stawowa ABC, Kraków, Prądnik Biały, Bronowice Wielkie, ul. Stawowa 246/246A/246B
SALON Z ANEKSEM17,17 m²SYPIALNIA9,03 m²SYPIALNIA8,54 m²SYPIALNIA8,52 m²SYPIALNIA6,31 m²ŁAZIENKA4,51 m²ŁAZIENKA2,46 m²KORYTARZ12,53 m²BALKON6,06 m²
Wymiary mieszkania 69.07 m², A8
ul. Stawowa ABC - zdjęcie nr 0
ul. Stawowa ABC - zdjęcie nr 1
ul. Stawowa ABC - zdjęcie nr 2
ul. Stawowa ABC - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 69.07 m², A8
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

69,07 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,06 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru, ABC - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę