Logo

Nowe mieszkanie, 91,73 m², 5 pokoi, 1 piętro, oferta nr B3

1 265 874 zł

13 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 923 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja ul. Stawowa ABC

Kraków, Prądnik Biały, Bronowice Wielkie, ul. Stawowa 246/246A/246B

5 pokoi, mieszkanie 91,73 m², piętro 1, oferta nr B3, ul. Stawowa ABC, Kraków, Prądnik Biały, Bronowice Wielkie, ul. Stawowa 246/246A/246B
SALON Z ANEKSEM26,06 m²SYPIALNIA13,19 m²SYPIALNIA12,75 m²SYPIALNIA10,16 m²SYPIALNIA9,99 m²ŁAZIENKA3,50 m²ŁAZIENKA2,73 m²KORYTARZ13,35 m²BALKON10,02 m²
Wymiary mieszkania 91.73 m², B3
ul. Stawowa ABC - zdjęcie nr 0
ul. Stawowa ABC - zdjęcie nr 1
ul. Stawowa ABC - zdjęcie nr 2
ul. Stawowa ABC - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 91.73 m², B3
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

91,73 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

północny wschód (NE), północny zachód (NW), południe (S), południowy zachód (SW)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,02 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru, ABC - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę