Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 39,00 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr 190/13049/OMS

659 000 zł

16 897 zł /m²

Rata 3 083 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Zofii Nałkowskiej

1 pokój, mieszkanie 39,00 m², piętro 1, oferta nr , 190/13049/OMS, Warszawa, Zofii Nałkowskiej
190/13049/OMS - zdjęcie nr 0
190/13049/OMS - zdjęcie nr 1
190/13049/OMS - zdjęcie nr 2
190/13049/OMS - zdjęcie nr 3
190/13049/OMS - zdjęcie nr 4
190/13049/OMS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

39,00 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1960

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę