Logo

Nowe mieszkanie, 28,30 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr 54

359 410 zł

12 700 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 682 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Okrzei 9

Mińsk Mazowiecki, ul. Stefana Okrzei 9

1 pokój, mieszkanie 28,30 m², piętro 1, oferta nr 54, Okrzei 9, Mińsk Mazowiecki, ul. Stefana Okrzei 9
SALON Z ANEKSEM18,59 m²ŁAZIENKA5,32 m²KORYTARZ4,39 m²LOGGIA2,37 m²
Wymiary mieszkania 28.3 m², 54
Wirtualna makieta 3D mieszkania 28.3 m², 54
425554535251504948474645444334
Plan piętra
Okrzei 9 - zdjęcie nr 0
Okrzei 9 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 28.3 m², 54
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

28,30 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,71 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (2,37 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę