Logo

Nowe mieszkanie, 29,59 m², 1 pokój, 4 piętro, oferta nr 120

517 825 zł

17 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 423 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Panarea

Warszawa, Ursus, ul. Ryżowa

1 pokój, mieszkanie 29,59 m², piętro 4, oferta nr 120, Panarea, Warszawa, Ursus, ul. Ryżowa
Panarea - zdjęcie nr 0
Panarea - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 29.59 m², 120
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

29,59 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Termin oddania:

Budynek A - wrzesień 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę