Logo

Nowe mieszkanie, 26,27 m², 1 pokój, parter, oferta nr C 0.2

315 240 zł

12 000 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 475 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Melody Loft

Łódź, Śródmieście, Śródmieście-Wschód, ul. Pomorska 72/74

1 pokój, mieszkanie 26,27 m², parter, oferta nr C 0.2, Melody Loft, Łódź, Śródmieście, Śródmieście-Wschód, ul. Pomorska 72/74
SALON Z ANEKSEM18,08 m²ŁAZIENKA3,95 m²KORYTARZ4,48 m²
Wymiary mieszkania 26.27 m², C 0.2
Melody Loft - zdjęcie nr 0
Melody Loft - zdjęcie nr 1
Melody Loft - zdjęcie nr 2
Melody Loft - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 26.27 m², C 0.2
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

26,27 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

3,60 m

Termin oddania:

I kwartał 2026

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę