Logo

Nowe mieszkanie, 70,39 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr C 2.5

865 797 zł

12 300 zł /m²

Rata 4 051 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Melody Loft

Łódź, Śródmieście, Śródmieście-Wschód, ul. Pomorska 72/74

2 pokoje, mieszkanie 70,39 m², piętro 2, oferta nr C 2.5, Melody Loft, Łódź, Śródmieście, Śródmieście-Wschód, ul. Pomorska 72/74
KUCHNIA11,72 m²SYPIALNIA20,87 m²SYPIALNIA18,21 m²ŁAZIENKA5,57 m²KORYTARZ12,48 m²BALKON5,25 m²BALKON5,25 m²
Wymiary mieszkania 70.39 m², C 2.5
Melody Loft - zdjęcie nr 0
Melody Loft - zdjęcie nr 1
Melody Loft - zdjęcie nr 2
Melody Loft - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 70.39 m², C 2.5
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

70,39 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

3,00 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,25 m²), balkon (5,25 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2026

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę