Logo

Nowe mieszkanie, 30,65 m², 1 pokój, 4 piętro, oferta nr B0413

750 000 zł

24 470 zł /m²

cena rynkowa
Rata 3 509 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Mazowiecka 21

Kraków, Krowodrza, Łobzów, Mazowiecka 21

1 pokój, mieszkanie 30,65 m², piętro 4, oferta nr B0413, Mazowiecka 21, Kraków, Krowodrza, Łobzów, Mazowiecka 21
Mazowiecka 21 - zdjęcie nr 0
Mazowiecka 21 - zdjęcie nr 1
Mazowiecka 21 - zdjęcie nr 2
Mazowiecka 21 - zdjęcie nr 3
Mazowiecka 21 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 30.65 m², B0413
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

30,65 m²

Piętro:

4 piętro

Strony świata:

południe (S)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (2,67 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę