Logo

Nowe mieszkanie, 41,18 m², 1 pokój, 4 piętro, oferta nr B0402

980 000 zł

23 798 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 585 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Mazowiecka 21

Kraków, Krowodrza, Łobzów, Mazowiecka 21

1 pokój, mieszkanie 41,18 m², piętro 4, oferta nr B0402, Mazowiecka 21, Kraków, Krowodrza, Łobzów, Mazowiecka 21
Mazowiecka 21 - zdjęcie nr 0
Mazowiecka 21 - zdjęcie nr 1
Mazowiecka 21 - zdjęcie nr 2
Mazowiecka 21 - zdjęcie nr 3
Mazowiecka 21 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 41.18 m², B0402
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

41,18 m²

Piętro:

4 piętro

Strony świata:

wschód (E)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (2,94 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2028

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę