Logo

Nowe mieszkanie, 46,87 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr A0109

1 030 000 zł

21 976 zł /m²

Rata 4 819 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Mazowiecka 21

Kraków, Krowodrza, Łobzów, Mazowiecka 21

2 pokoje, mieszkanie 46,87 m², piętro 1, oferta nr A0109, Mazowiecka 21, Kraków, Krowodrza, Łobzów, Mazowiecka 21
Mazowiecka 21 - zdjęcie nr 0
Mazowiecka 21 - zdjęcie nr 1
Mazowiecka 21 - zdjęcie nr 2
Mazowiecka 21 - zdjęcie nr 3
Mazowiecka 21 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 46.87 m², A0109
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,87 m²

Piętro:

1 piętro

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (4,11 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2028

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę