Logo

Nowe mieszkanie, 28,06 m², 1 pokój, 4 piętro, oferta nr C.41

277 794 zł

9 900 zł /m²

Rata 1 300 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kalisz, Śródmieście, ul. Kazimierza Mystkowskiego

SALON Z ANEKSEM21,51 m²ŁAZIENKA4,44 m²KORYTARZ2,11 m²BALKON4,84 m²
Wymiary mieszkania 28.06 m², C.41
Tarasy Bernardyńskie Budynek C - zdjęcie nr 0
Tarasy Bernardyńskie Budynek C - zdjęcie nr 1
Tarasy Bernardyńskie Budynek C - zdjęcie nr 2
Tarasy Bernardyńskie Budynek C - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 28.06 m², C.41
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

28,06 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

północny wschód (NE)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,84 m²)

Termin oddania:

marzec 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę