Logo

Nowe mieszkanie, 60,42 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr C.152

537 738 zł

8 900 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 516 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kalisz, Śródmieście, ul. Kazimierza Mystkowskiego

SALON Z ANEKSEM25,95 m²SYPIALNIA9,39 m²SYPIALNIA8,70 m²ŁAZIENKA5,93 m²KORYTARZ10,45 m²BALKON6,50 m²
Wymiary mieszkania 60.42 m², C.152
Tarasy Bernardyńskie Budynek C - zdjęcie nr 0
Tarasy Bernardyńskie Budynek C - zdjęcie nr 1
Tarasy Bernardyńskie Budynek C - zdjęcie nr 2
Tarasy Bernardyńskie Budynek C - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 60.42 m², C.152
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

60,42 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy wschód (SE)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,50 m²)

Termin oddania:

marzec 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę