Logo

Nowe mieszkanie, 45,38 m², 3 pokoje, parter, oferta nr C.57

390 268 zł

8 600 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 826 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kalisz, Śródmieście, ul. Kazimierza Mystkowskiego

SALON Z ANEKSEM16,29 m²SYPIALNIA10,39 m²SYPIALNIA7,37 m²ŁAZIENKA4,92 m²KORYTARZ6,51 m²TARAS24,81 m²
Wymiary mieszkania 45.38 m², C.57
Tarasy Bernardyńskie Budynek C - zdjęcie nr 0
Tarasy Bernardyńskie Budynek C - zdjęcie nr 1
Tarasy Bernardyńskie Budynek C - zdjęcie nr 2
Tarasy Bernardyńskie Budynek C - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 45.38 m², C.57
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

45,38 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

południowy wschód (SE)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (24,81 m²)

Termin oddania:

marzec 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę