Logo

Nowe mieszkanie, 46,50 m², 2 pokoje, parter, oferta nr C.131

395 250 zł

8 500 zł /m²

Rata 1 849 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kalisz, Śródmieście, ul. Kazimierza Mystkowskiego

SALON Z ANEKSEM37,89 m²ŁAZIENKA4,36 m²KORYTARZ4,25 m²TARAS26,37 m²
Wymiary mieszkania 46.5 m², C.131
Tarasy Bernardyńskie Budynek C - zdjęcie nr 0
Tarasy Bernardyńskie Budynek C - zdjęcie nr 1
Tarasy Bernardyńskie Budynek C - zdjęcie nr 2
Tarasy Bernardyńskie Budynek C - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 46.5 m², C.131
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,50 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

północny zachód (NW)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (26,37 m²)

Termin oddania:

marzec 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę