Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 20,97 m², 1 pokój, 5 piętro, oferta nr TC150228

446 900 zł

21 311 zł /m²

Rata 2 091 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Tekton Capital sp. z o.o.

Warszawa, Grochowska

1 pokój, mieszkanie 20,97 m², piętro 5, oferta nr , TC150228, Warszawa, Grochowska
TC150228 - zdjęcie nr 0
TC150228 - zdjęcie nr 1
TC150228 - zdjęcie nr 2
TC150228 - zdjęcie nr 3
TC150228 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 20.97 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

20,97 m²

Piętro:

5 piętro

Rok Budowy:

2026

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę