Logo

Nowe mieszkanie, 26,73 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr 1.D.1.11

322 096,50 zł

12 050,00 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 507 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Murapol Gardenia

Łódź, Górniak, ul. Grabowa

1 pokój, mieszkanie 26,73 m², piętro 1, oferta nr 1.D.1.11, Murapol Gardenia, Łódź, Górna, Górniak, ul. Grabowa
Murapol Gardenia - zdjęcie nr 0
Murapol Gardenia - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 26.73 m², 1.D.1.11
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

26,73 m²

Piętro:

1 piętro

Strony świata:

południe (S)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę