Logo

Nowe mieszkanie, 39,82 m², 2 pokoje, parter, oferta nr 1.D.0.10

469 876,00 zł

11 800,00 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 198 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Murapol Gardenia

Łódź, Górniak, ul. Grabowa

2 pokoje, mieszkanie 39,82 m², parter, oferta nr 1.D.0.10, Murapol Gardenia, Łódź, Górna, Górniak, ul. Grabowa
Murapol Gardenia - zdjęcie nr 0
Murapol Gardenia - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 39.82 m², 1.D.0.10
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,82 m²

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (14,00 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę