Logo

Nowe mieszkanie, 38,60 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr 1.B.5.08

472 850,00 zł

12 250,00 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 212 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Murapol Gardenia

Łódź, Górniak, ul. Grabowa

2 pokoje, mieszkanie 38,60 m², piętro 5, oferta nr 1.B.5.08, Murapol Gardenia, Łódź, Górna, Górniak, ul. Grabowa
Murapol Gardenia - zdjęcie nr 0
Murapol Gardenia - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 38.6 m², 1.B.5.08
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,60 m²

Piętro:

5 piętro

Strony świata:

wschód (E)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę