Logo

Nowe mieszkanie, 26,23 m², 1 pokój, parter, oferta nr 1.D.0.01

314 760,00 zł

12 000,00 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 473 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Murapol Gardenia

Łódź, Górniak, ul. Grabowa

1 pokój, mieszkanie 26,23 m², parter, oferta nr 1.D.0.01, Murapol Gardenia, Łódź, Górna, Górniak, ul. Grabowa
Murapol Gardenia - zdjęcie nr 0
Murapol Gardenia - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 26.23 m², 1.D.0.01
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

26,23 m²

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (16,00 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę