Logo

Nowe mieszkanie, 38,78 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 1.B.4.08

465 360,00 zł

12 000,00 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 177 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Murapol Gardenia

Łódź, Górniak, ul. Grabowa

2 pokoje, mieszkanie 38,78 m², piętro 4, oferta nr 1.B.4.08, Murapol Gardenia, Łódź, Górna, Górniak, ul. Grabowa
Murapol Gardenia - zdjęcie nr 0
Murapol Gardenia - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 38.78 m², 1.B.4.08
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,78 m²

Piętro:

4 piętro

Strony świata:

wschód (E)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę