Logo

Nowe mieszkanie, 25,91 m², 1 pokój, parter, oferta nr 1.D.0.11

310 920,00 zł

12 000,00 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 455 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Murapol Gardenia

Łódź, Górniak, ul. Grabowa

1 pokój, mieszkanie 25,91 m², parter, oferta nr 1.D.0.11, Murapol Gardenia, Łódź, Górna, Górniak, ul. Grabowa
Murapol Gardenia - zdjęcie nr 0
Murapol Gardenia - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 25.91 m², 1.D.0.11
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

25,91 m²

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (18,00 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę