Logo

Nowe mieszkanie, 34,52 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr C7

500 540 zł

14 500 zł /m²

Rata 2 342 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Bielany Wrocławskie, ul. Filmowa

1 pokój, mieszkanie 34,52 m², piętro 2, oferta nr C7, Błękitne Aleje Etap XV, Bielany Wrocławskie, ul. Filmowa
SALON Z ANEKSEM24,50 m²ŁAZIENKA4,57 m²KORYTARZ5,45 m²LOGGIA7,49 m²
Wymiary mieszkania 34.52 m², C7
Wirtualna makieta 3D mieszkania 34.52 m², C7
C7
Plan piętra
Błękitne Aleje Etap XV - zdjęcie nr 0
Błękitne Aleje Etap XV - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 34.52 m², C7
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

34,52 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

południe (S)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (7,49 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę