Logo

Nowe mieszkanie, 69,63 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr B4

919 116 zł

13 200 zł /m²

Rata 4 300 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Bielany Wrocławskie, ul. Filmowa

3 pokoje, mieszkanie 69,63 m², piętro 1, oferta nr B4, Błękitne Aleje Etap XV, Bielany Wrocławskie, ul. Filmowa
SALON Z ANEKSEM24,65 m²SYPIALNIA16,94 m²SYPIALNIA15,43 m²ŁAZIENKA4,76 m²KORYTARZ7,85 m²BALKON6,09 m²
Wymiary mieszkania 69.63 m², B4
Wirtualna makieta 3D mieszkania 69.63 m², B4
B4
Plan piętra
Błękitne Aleje Etap XV - zdjęcie nr 0
Błękitne Aleje Etap XV - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 69.63 m², B4
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

69,63 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

północ (N), południe (S)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,09 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę