Logo

Nowe mieszkanie, 65,97 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr B5

870 804 zł

13 200 zł /m²

cena rynkowa
Rata 4 074 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Bielany Wrocławskie, ul. Filmowa

3 pokoje, mieszkanie 65,97 m², piętro 2, oferta nr B5, Błękitne Aleje Etap XV, Bielany Wrocławskie, ul. Filmowa
SALON Z ANEKSEM29,77 m²SYPIALNIA13,56 m²SYPIALNIA9,94 m²ŁAZIENKA4,74 m²KORYTARZ7,96 m²BALKON3,75 m²
Wymiary mieszkania 65.97 m², B5
Wirtualna makieta 3D mieszkania 65.97 m², B5
B5
Plan piętra
Błękitne Aleje Etap XV - zdjęcie nr 0
Błękitne Aleje Etap XV - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 65.97 m², B5
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

65,97 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Strony świata:

północ (N), południe (S)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,75 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę