Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 51,00 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr TB#112128

630 000 zł

12 353 zł /m²

Rata 2 948 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty TopBrokers.pl

Warszawa, Żwirki I Wigury

2 pokoje, mieszkanie 51,00 m², piętro 3, oferta nr , TB#112128, Warszawa, Żwirki I Wigury
TB#112128 - zdjęcie nr 0
TB#112128 - zdjęcie nr 1
TB#112128 - zdjęcie nr 2
TB#112128 - zdjęcie nr 3
TB#112128 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 51 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

51,00 m²

Piętro:

3 piętro

Rok Budowy:

1960

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę