Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 47,37 m², 2 pokoje, parter, oferta nr BESW-MS-15310

596 892 zł

12 601 zł /m²

Rata 2 793 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty BESTATE Nieruchomości

Wrocław

2 pokoje, mieszkanie 47,37 m², parter, oferta nr , BESW-MS-15310, Wrocław
BESW-MS-15310 - zdjęcie nr 0
BESW-MS-15310 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 47.37 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

47,37 m²

Piętro:

parter

Wys. mieszkania:

2,65 m

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę