Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 51,50 m², 2 pokoje, 6 piętro, oferta nr 135/17137/OMS

690 000 zł

13 398 zł /m²

Rata 3 228 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Nexus360 Nieruchomości

Wrocław

2 pokoje, mieszkanie 51,50 m², piętro 6, oferta nr , 135/17137/OMS, Wrocław
135/17137/OMS - zdjęcie nr 0
135/17137/OMS - zdjęcie nr 1
135/17137/OMS - zdjęcie nr 2
135/17137/OMS - zdjęcie nr 3
135/17137/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 51.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

51,50 m²

Piętro:

6 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1980

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę