Logo

Nowe mieszkanie, 42,26 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr C/M70/4

414 148 zł

9 800 zł /m²

Rata 1 938 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mielec, ul. Wojsławska 1

2 pokoje, mieszkanie 42,26 m², piętro 4, oferta nr C/M70/4, Stara Cegielnia etap III, Mielec, ul. Wojsławska 1
SALON Z ANEKSEM26,12 m²SYPIALNIA9,17 m²ŁAZIENKA4,15 m²KORYTARZ2,82 m²BALKON3,13 m²
Wymiary mieszkania 42.26 m², C/M70/4
Wirtualna makieta 3D mieszkania 42.26 m², C/M70/4
C/M70/4
Plan piętra
Stara Cegielnia etap III - zdjęcie nr 0
Stara Cegielnia etap III - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 42.26 m², C/M70/4
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,26 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,13 m²)

Termin oddania:

czerwiec 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę