Logo

Nowe mieszkanie, 40,19 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr C/M61/3

393 862 zł

9 800 zł /m²

Rata 1 843 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mielec, ul. Wojsławska 1

2 pokoje, mieszkanie 40,19 m², piętro 3, oferta nr C/M61/3, Stara Cegielnia etap III, Mielec, ul. Wojsławska 1
SALON Z ANEKSEM20,01 m²SYPIALNIA10,97 m²ŁAZIENKA5,85 m²KORYTARZ3,36 m²BALKON3,50 m²
Wymiary mieszkania 40.19 m², C/M61/3
Wirtualna makieta 3D mieszkania 40.19 m², C/M61/3
C/M61/3
Plan piętra
Stara Cegielnia etap III - zdjęcie nr 0
Stara Cegielnia etap III - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 40.19 m², C/M61/3
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,19 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,50 m²)

Termin oddania:

czerwiec 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę