Logo

Nowe mieszkanie, 43,29 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr D/M10/2

424 242 zł

9 800 zł /m²

Rata 1 985 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mielec, ul. Wojsławska 1

2 pokoje, mieszkanie 43,29 m², piętro 2, oferta nr D/M10/2, Stara Cegielnia etap III, Mielec, ul. Wojsławska 1
SALON Z ANEKSEM23,53 m²SYPIALNIA10,41 m²ŁAZIENKA4,08 m²WC1,92 m²KORYTARZ3,35 m²BALKON3,74 m²
Wymiary mieszkania 43.29 m², D/M10/2
Wirtualna makieta 3D mieszkania 43.29 m², D/M10/2
D/M10/2
Plan piętra
Stara Cegielnia etap III - zdjęcie nr 0
Stara Cegielnia etap III - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 43.29 m², D/M10/2
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,29 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy zachód (SW)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny (płatny dodatkowo)

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska (płatna dodatkowo)

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,74 m²)

Termin oddania:

czerwiec 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę