Logo

Nowe mieszkanie, 43,78 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr C/M1/1

429 044 zł

9 800 zł /m²

Rata 2 007 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mielec, ul. Wojsławska 1

2 pokoje, mieszkanie 43,78 m², piętro 1, oferta nr C/M1/1, Stara Cegielnia etap III, Mielec, ul. Wojsławska 1
SALON Z ANEKSEM26,86 m²SYPIALNIA9,24 m²ŁAZIENKA4,57 m²KORYTARZ3,11 m²BALKON3,09 m²
Wymiary mieszkania 43.78 m², C/M1/1
Wirtualna makieta 3D mieszkania 43.78 m², C/M1/1
C/M1/1
Plan piętra
Stara Cegielnia etap III - zdjęcie nr 0
Stara Cegielnia etap III - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 43.78 m², C/M1/1
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

43,78 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny (płatny dodatkowo)

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska (płatna dodatkowo)

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,09 m²)

Termin oddania:

czerwiec 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę