Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 38,53 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr BLN436272

647 304 zł

16 800 zł /m²

Rata 3 029 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Białe Lwy - Nieruchomości

Warszawa

2 pokoje, mieszkanie 38,53 m², piętro 1, oferta nr , BLN436272, Warszawa
BLN436272 - zdjęcie nr 0
BLN436272 - zdjęcie nr 2
Lokalizacja mieszkania 38.53 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,53 m²

Piętro:

1 piętro

Rok Budowy:

2027

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę