Logo

Nowe mieszkanie, 46,39 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr A.5

1 216 346 zł

26 220 zł /m²

Rata 5 691 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Śródmieście, ul. Stępkarska / Wiosny Ludów

2 pokoje, mieszkanie 46,39 m², piętro 1, oferta nr A.5, Apartamenty Kapitanat bud. A, Gdańsk, Śródmieście, ul. Stępkarska / Wiosny Ludów
SALON Z ANEKSEM20,89 m²SYPIALNIA14,65 m²ŁAZIENKA5,62 m²KORYTARZ5,10 m²BALKON6,45 m²
Wymiary mieszkania 46.39 m², A.5
Apartamenty Kapitanat bud. A - zdjęcie nr 0
Apartamenty Kapitanat bud. A - zdjęcie nr 1
Apartamenty Kapitanat bud. A - zdjęcie nr 2
Apartamenty Kapitanat bud. A - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 46.39 m², A.5
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,39 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,81 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,45 m²)

Termin oddania:

A - IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę