Logo

Nowe mieszkanie, 35,65 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr A.13

1 006 043 zł

28 220 zł /m²

Rata 4 707 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Śródmieście, ul. Stępkarska / Wiosny Ludów

1 pokój, mieszkanie 35,65 m², piętro 1, oferta nr A.13, Apartamenty Kapitanat bud. A, Gdańsk, Śródmieście, ul. Stępkarska / Wiosny Ludów
SALON Z ANEKSEM28,23 m²ŁAZIENKA4,60 m²KORYTARZ2,82 m²TARAS5,83 m²
Wymiary mieszkania 35.65 m², A.13
Apartamenty Kapitanat bud. A - zdjęcie nr 0
Apartamenty Kapitanat bud. A - zdjęcie nr 1
Apartamenty Kapitanat bud. A - zdjęcie nr 2
Apartamenty Kapitanat bud. A - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 35.65 m², A.13
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

35,65 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,81 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (5,83 m²)

Termin oddania:

A - IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę