Logo

Nowe mieszkanie, 41,10 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr O19

415 110 zł

10 100 zł /m²

Rata 1 942 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowa Sportowa

Brwinów, ul. Sportowa

2 pokoje, mieszkanie 41,10 m², piętro 2, oferta nr O19, Nowa Sportowa, Brwinów, ul. Sportowa
Nowa Sportowa - zdjęcie nr 0
Nowa Sportowa - zdjęcie nr 3
Lokalizacja mieszkania 41.1 m², O19
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,10 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,50 m²), balkon (2,25 m²)

Termin oddania:

Budynek O - III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę