+6
Nowe mieszkanie, 43,35 m², 2 pokoje, parter, oferta nr O07
498 525 zł
11 500 zł /m²
Rata 2 332 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Nowa Sportowa
Brwinów, ul. Sportowa

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
43,35 m²
Piętro:
parter
Liczba poziomów:
1
Wys. mieszkania:
2,55 m
Garaż:
parking naziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
ogródek (179,05 m²)
Termin oddania:
Budynek O - III kwartał 2027
Zapytaj o ofertę