Logo

Nowe mieszkanie, 45,67 m², 2 pokoje, 15 piętro, oferta nr M188

548 040 zł

12 000 zł /m²

Rata 2 564 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Sky Trust II

Kielce, Bocianek, al. Solidarności / ul. Świętokrzyska

2 pokoje, mieszkanie 45,67 m², piętro 15, oferta nr M188, Sky Trust II , Kielce, Bocianek, al. Solidarności / ul. Świętokrzyska
SALON Z ANEKSEM24,09 m²SYPIALNIA13,86 m²ŁAZIENKA4,99 m²KORYTARZ3,97 m²LOGGIA3,73 m²
Wymiary mieszkania 45.67 m², M188
Wirtualna makieta 3D mieszkania 45.67 m², M188
M192M191M190M189M188M187 20x15.8x24.9
Plan piętra
Sky Trust II  - zdjęcie nr 0
Sky Trust II  - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 45.67 m², M188
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,67 m²

Piętro:

15 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,62 m

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,73 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę