Logo

Nowe mieszkanie, 46,70 m², 2 pokoje, 6 piętro, oferta nr 6.B57

621 028 zł

13 298 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 906 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Panorama 3 Stawy

Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec, Dolina Trzech Stawów, ul. Pułaskiego 23

2 pokoje, mieszkanie 46,70 m², piętro 6, oferta nr 6.B57, Panorama 3 Stawy, Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec, Dolina Trzech Stawów, ul. Pułaskiego 23
SALON15,48 m²ANEKS KUCHENNY7,79 m²SYPIALNIA13,32 m²ŁAZIENKA4,78 m²KORYTARZ4,88 m²BALKON5,81 m²
Wymiary mieszkania 46.7 m², 6.B57
Panorama 3 Stawy - zdjęcie nr 0
Panorama 3 Stawy - zdjęcie nr 1
Panorama 3 Stawy - zdjęcie nr 2
Panorama 3 Stawy - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 46.7 m², 6.B57
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,70 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,81 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę