Logo

Nowe mieszkanie, 56,61 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr 5.A26

737 622 zł

13 030 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 451 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Panorama 3 Stawy

Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec, Dolina Trzech Stawów, ul. Pułaskiego 23

2 pokoje, mieszkanie 56,61 m², piętro 5, oferta nr 5.A26, Panorama 3 Stawy, Katowice, Osiedle Paderewskiego-Muchowiec, Dolina Trzech Stawów, ul. Pułaskiego 23
SALON24,95 m²ANEKS KUCHENNY7,43 m²SYPIALNIA13,31 m²ŁAZIENKA5,32 m²PRZEDSIONEK5,22 m²BALKON4,74 m²
Wymiary mieszkania 56.61 m², 5.A26
Panorama 3 Stawy - zdjęcie nr 0
Panorama 3 Stawy - zdjęcie nr 1
Panorama 3 Stawy - zdjęcie nr 2
Panorama 3 Stawy - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 56.61 m², 5.A26
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

56,61 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,74 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę