Logo

Nowe mieszkanie, 39,67 m², 2 pokoje, parter, oferta nr A.0M16

547 446 zł

13 800 zł /m²

cena rynkowa
Rata 2 561 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Dobre Miejsce

Gdynia, Pogórze, ul. Pucka

2 pokoje, mieszkanie 39,67 m², parter, oferta nr A.0M16, Dobre Miejsce, Gdynia, Pogórze, Pogórze, ul. Pucka
Dobre Miejsce - zdjęcie nr 0
Dobre Miejsce - zdjęcie nr 1
Dobre Miejsce - zdjęcie nr 2
Dobre Miejsce - zdjęcie nr 3
Dobre Miejsce - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 39.67 m², A.0M16
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

39,67 m²

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (32,92 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę