+5
Nowe mieszkanie, 69,02 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr A.2M14
911 064 zł
13 200 zł /m²
Rata 4 263 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Dobre Miejsce
Gdynia, Pogórze, ul. Pucka

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
69,02 m²
Piętro:
2 piętro
Strony świata:
północ (N), wschód (E)
Garaż:
hala garażowa, parking naziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (4,63 m²)
Termin oddania:
IV kwartał 2028
Zapytaj o ofertę